Bitcoin Sıkça Sorulan Sorular - ICEMOORE

ICEMOORE

Shop

Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş

Neden Gümüş ürün tercih etmeliyim?

Gümüş ürünler doğru bakımlarla bir ömür boyu kullanabileceğiniz, ilk günkü ışıltısını koruyabileceğiniz şık ve göz alıcı ürünlerdir.

Gümüş ürünler çelik, bijuteri ve diğer metallere kıyasla cildiniz için daha sağlıklı, daha güvenlidir.

Tüm ürünler Gümüş mü?

Tüm ürünlerimiz “925 ayar gümüş” üretilmektedir.

Gümüş ürünler kararır mı , bakımını nasıl yapabilirim?

Gümüş ürünler doğası gereği zamanla kararır. Kullanımına dikkat edildiği sürece bu zaman dilimi uzayacaktır. Su, deterjan, parfüm, deodorant vb. kimyasallar bu süreyi hızlandırır.  Fakat önemli nokta şu ki,  kararan gümüş ürünlerin parlatılması çok kısa ve basit bir işlemdir.  Herhangi bir gümüş satıcısı/atölyesi bunu sizin için yapabilir ve bu işlem ürünleri ilk günkü ışıltısına kavuşturur. Ayrıca ürünlerimizin yanında gönderilen Gümüş Parlatma bezlerimizi de kullanabilirsiniz.

Sipariş

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Sipariş verebilmek için üye olmanız gerekmemektedir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız an itibariyle tarafımızdan bilgilendirme mailleri alırsınız.

Ödeme işlemi tamamlanınca ICEMOORE/Siparişiniz alındı başlıklı bir bilgilendirme maili,

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargo firması tarafından verilen kargo takip kodunu içeren ICEMOORE/Siparişiniz kargoya verildi başlıklı bilgilendirme maili alırsınız.

Ayrıca eğer isterseniz Ana sayfada yer alan Hesabım/Siparişlerim bölümünden sipariş durumunuzun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ödemelerinizi EFT/Havale, Kredi kartı/Banka kartı ile yapabilirsiniz.

İptal/İade

Siparişimi verdim fakat iptal etmek istiyorum , ne yapmalıyım?

Siparişlerde değişiklik için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünler kargoya verilmediği sürece siparişi iptal edebilirsiniz.

Ana sayfada bulunan Hesabım/Sipariş bölümünden sipariş  durumunu takip edebilir, eğer Siparişiniz Alındı statüsündeyse iptal talebinizi nedeniyle birlikte bize İletişim adreslerimizden iletebilirsiniz.

İade işlemini nasıl yapabilirim?

Takı ürünleri müşteriye teslim edildikten sonra ambalaj, bant, mühür, kutu gibi koruyucu unsurları açılmış olanlar, iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için ürünler iade yapılamaz.

Ana sayfada bulunan İletişim bölümündeki İletişim numarası , whatsapp veya e-posta adresi üzerinden iptal talebinizi bize iletebilir, uygun bulunursa iade işlemi tarafınıza sağlanacaktır.

İade ile ilgili diğer başlıklara göz atmak için Ana sayfada alt tarafta bulunan İPTAL VE İADE KOŞULLARI ’na bakabilirsiniz.

Ürün ve Teslimat

Ürünleri ne kadar sürede teslim alabilirim?

Hafta içi yapılan siparişler en geç ertesi gün içerisinde kargoya verilerek 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

Kargo ücreti var mı?

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde standart kargo ücreti sizden tahsil edilmez. Standart kargo ücreti 29,90 TL’dir.

Bitcoin